cofnij do listy produktów

Paluszki Surimi 250g MSC

Teraz Paluszki surimi PESCA NORD wytwarzane są w Polsce, a logo MSC oznacza że ryby użyte do ich produkcji pochodzą wyłącznie ze zrównoważonych połowów, dzięki czemu ich środowisko naturalne jest chronione przed przełowieniem. Ma to gwarantować przetrwanie gatunków w niezmienionym stanie przez wiele pokoleń.  

Najwyższa jakość naszego produktu gwarantuje, iż podane w każdej postaci paluszki smakować będą każdemu i pod każdą postacią. Zachęcamy do eksperymentowania i poprzez dodawanie ich do przeróżnych sałatek, poszukiwania własnego przepisu na najlepsze danie z surimi. 

Wartości odżywcze w 100 g produktu
Energia (kcal) 103
Białko (g) 6
Węglowodany (g) 14
Tłuszcze (g) 2,6

Paluszki surimi PESCA NORD zawierają również kwasy tłuszczowe Omega-3, naturalnie obecne w rybach morskich oraz owocach morza. Ich dzienna dawka w ilości ok. 250 mg wspiera właściwą pracę serca. W celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu zaleca się zdrowy tryb życia oraz zrównoważony sposób odżywiania, obejmujący również przyjmowanie kwasów tłuszczowych Omega-3. Dlatego ważne jest aby spożywać produkty je zawierające co najmniej cztery razy w tygodniu.

Opakowanie jednostkowe: 250g

Zobacz również smaczne przepisy